Op 24 december is er om 21.30 uur de kerstavonddienst. Onze eigen wijkpredikant, ds. Kees van den Berg zal deze dienst leiden. Het orgel wordt dan bespeeld door dhr. Pieter Verheul. Ook het combo verleent medewerking aan de dienst. Het thema is ‘De kerststal – wat doen die os en die ezel daar?’

Voor de dienst is er in De Brug lekkers, in drinkbare en eetbare vorm. Het is mooi om elkaar voor de dienst in een gezellige setting te ontmoeten.

U kunt onze diensten op afstand bijwonen via YouTube en kerkradio.

Collectes

De diaconale collecte bestemd voor: Kerstcollecte Samen tegen armoede (Kerk in Actie)

Met Kerst collecteert Kerk in Actie voor mensen in armoede in Nederland.

Steeds meer gezinnen kunnen de eindjes nauwelijks meer aan elkaar knopen. Kinderen gaan zonder ontbijt naar school, de Voedselbank kraakt onder de groeiende vraag en Schuldhulpmaatje krijgt dagelijks nieuwe aanvragen. Kerk in Actie ondersteunt initiatieven die écht helpen: van directe hulp tot structurele oplossingen.

Armoede in Nederland is een keiharde realiteit: volgens de laatste cijfers van het CBS leven 540.000 mensen onder de armoedegrens, en 1,2 miljoen net daarboven, maar zijn erg kwetsbaar.

Armoede in Nederland is een keiharde realiteit – maar samen kunnen we meehelpen het tij te keren. Doe mee. Steun de strijd tegen armoede in Nederland.

U kunt uw gift overmaken op rekening: NL54 RABO 0373 7372 70 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Gouda.

De tweede collecte is voor Pastoraat en Eredienst. U kunt uw gift overmaken op rekening: NL69 RABO 0373 7201 22 t.n.v. Protestantse Gemeente Gouda.

Alle inzamelingen worden van harte bij u aanbevolen.

Hoe u uw gift ook kunt geven vindt u hier.