Ook dit jaar wordt er weer een kerstwandeltheater georganiseerd in Gouda. Dit jaar onder anderen door de Pauluskerk. Er hebben zich al 69 mensen aangemeld om mee te werken aan dit evenement en daar zijn we heel blij mee. Het is fantastisch dat zoveel mensen zich in willen zetten om het kerstverhaal op unieke wijze door te geven aan de bewoners van Gouda Noord. Tot nu toe is de jongste medewerker 6 jaar, de oudste medewerker is 86!

Met recht een evenement waar iedereen uit onze gemeentes zijn steentje aan kan bijdragen. Heb je jezelf nog niet aangemeld? Geen paniek, we kunnen uw/jouw hulp nog steeds gebruiken! Om het KerstWandelTheater mogelijk te maken zijn er in totaal 152 medewerkers nodig. Dus kijk op de lijst en meld je snel aan via de website: www.kerstwandeltheatergouda.nl. Tip: voor iedereen die zich al heeft aangemeld: vraag je broer, zus, oom, neef, oma nog even! Als iedereen 1 persoon extra meeneemt zijn we er bijna. Wij zoeken nog…

  • 38 acteurs
  • 5 grimeurs
  • 9 decorbouwers
  • 9 personen voor licht en geluid
  • 8 personen voor de opruimploeg buiten (vrijdagavond)
  • 6 personen voor de opruimploeg binnen (zaterdag in beide kerken)
  • 8 personen voor de catering 3 lichtjes plaatsers
  • 10 personen voor het opbouwen van de scenes
  • 8 personen voor de beveiliging
  • 5 muzikanten

Heb jij of u vragen, kom naar de hal van de Brug daar zijn de leden van het kernteam om jou of u te woord te staan. Namens het kernteam KWT 2017 Mariette Sneep en Hanneke Trouborst