Bijbelstudiekring seizoen 2022/2023

Binnenkort gaat de Bijbelstudiekring van onze gemeente weer van start. U/jij vindt het misschien fijn om, samen met andere gemeenteleden, verdieping te zoeken in het Woord van God. Van harte welkom!

Het komend winterseizoen staan de 3 brieven van Johannes en de brief van Judas centraal. Naast de Bijbel zelf wordt gebruik gemaakt van het studieboekje ‘Liefdevol gemeente blijven’ uit de Kringserie. De Bijbelstudiekring hoopt 10 woensdagavonden bij elkaar te komen in zaal 1/2 van onze kerk. De aanvang is 19.30 uur en de afsluiting is rond 21.30 uur. De data waarop de Bijbelstudiekring bij elkaar komt zijn 28 september, 19 oktober, 9 november, 30 november, 4 januari, 25 januari, 15 februari, 1 maart, 29 maart en 19 april. Laat even per mail, vóór 10 september aan ons weten of u/jij wilt deelnemen dit seizoen dan zorgen wij dat je vóór 28 september het boekje in bezit hebt. Met vriendelijke groet, René van Leeuwen en Willem Bezemer (rene.willem@hetnet.nl)