Hoe fijn zou dat zijn! Met elkaar als gemeente Pauluskerk rondom onze pubers staan! Met elkaar als ouders sparren over de opvoeding. Elkaars verhaal horen, elkaars twijfel delen en wellicht elkaar voorzien van tips. Een groep ouders bij elkaar om de mooie, maar ook de lastige aspecten van de opvoeding te bespreken! Samen te lachen om onze gemaakte fouten en samen na te denken over de toekomst van onze pubers.

Onder begeleiding van Step en het programma van Alpha Nederland “The Parenting Teenagers Course” organiseert de Pauluskerk 3 avonden voor ouders van pubers vanuit onze gemeente. Sluiten jullie ook aan?

Aanmelden kan via de website van de Pauluskerk. Voor vragen kunnen jullie terecht bij Step jeugdwerker Gerard Slingerland (06-23753423) of jeugdouderling Willemijn de Jong (0613898542)