Als u nog niet digitaal had toegezegd, is er afgelopen week iemand van de gemeente bij u langs geweest en is een brief overhandigd.

Coronaproof

Deze week kunt u de antwoordenvelop posten op het door de bezorger aangegeven adres of deze zal, wanneer dat niet gedaan is, door de bezorger bij u thuis worden opgehaald. De antwoordenvelop kunt u dan via een mandje/bakje geven. Zou u degene die bezorgt/ophaalt hierbij willen helpen?  Ook omdat dit het aantal contactmomenten vermindert. Hier helpt u zo’n 175 vrijwilligers enorm mee! 

Belangrijkste financiële actie voor de kerk

Actie Kerkbalans is voor onze kerk de belangrijkste financiële actie van het jaar: van de giften kunnen we heel het jaar de werkzaamheden en andere kosten betalen die de kerk maakt. We hopen dat u ook dit jaar onze kerk weer ruim wilt steunen. Allereerst in gebed, maar ook gewoon praktisch met een gift.

Hartelijk dank alvast voor uw steun aan onze kerk!

 

Hebt u geen brief gehad neem dan contact op met het kerkelijk bureau 0182-513360 of kerkelijkbureau@pkngouda.nl.