Tijdens de laatste kerkenraadsvergadering bespraken we de verdrietige omstandigheid dat we als gemeente met enige regelmaat niet door de nabestaanden op de hoogte worden gesteld van het overlijden van gemeenteleden die trouw hebben meegeleefd met onze kerk. We hadden als beleid dat wij hen dan ook niet herdachten in onze zondagse kerkdienst. Dat riep vragen op. Juist van hen uit de gemeente die hen goed kenden en nu zo missen.

We hebben daarom besloten om meelevende gemeenteleden, van wie we door de nabestaanden niet op de hoogte werden gesteld van hun overlijden, toch te gedenken in de kerkdienst. Ds. Van den Berg zal dan een kort In Memoriam voorlezen (of laten voorlezen). Ook zal er voor hen een witte steen in de kerk gelegd worden. De foto van de overledene kunnen we helaas niet vertonen.