“Mijn kerst ……” is een initiatief vanuit onze wijkgemeente om op een andere en eigentijdse manier leden van de Pauluskerkgemeente met elkaar te verbinden. Gedurende de vier adventsweken zullen op een vastgestelde avond drie gemeenteleden een door hen gekozen onderwerp (b.v. een gedicht, een schilderij, een beeld, een boek, een lied) via Teams presenteren, dat hen aanspreekt en waarover zij kort iets zullen vertellen. Het betreffende onderwerp zal dan via het scherm worden getoond. Wie mee wil doen kan een mailtje sturen naar Hans Brouwer ( hanscios@hotmail.com ) en krijgt dan een uitnodiging om via Teams in te loggen en mee te kijken en te luisteren. Ook zal er gelegenheid zijn om eventueel na afloop je reactie te delen. Het is geheel vrijblijvend. Alleen meeluisteren en meekijken en op je in laten werken is prima. Verder wordt er niets van je verwacht. Als je zin hebt om hieraan zelf ook een bijdrage te leveren, dan ben je van harte welkom, natuurlijk. De “Mijn kerst ……”-avonden staan gepland voor:

  1. Woensdag 2 december
  2. Maandag 7 december
  3. Donderdag 17 december
  4. Dinsdag 22 december

Alle avonden beginnen we om 20.00 uur. Nieuwsgierig? Vraag een linkje aan!

Het voorbereidingsteam van Vorming en Toerusting, Hans Brouwer en Kees van Veen.