Save the date: 30 september – gezamenlijk feest van Sint-Joseph- en Pauluskerk

Dit jaar bestaan zowel de Sint-Josephkerk (Aalberseplein) als onze kerk 60 jaar. Dit willen we heel graag vieren. Niet in de laatste plaats voor de wijk waarin onze kerken staan. Het Leger des Heils (dat zich weliswaar nog geen 60 jaar in onze wijk bevindt, maar de laatste jaren wél) doet hierin graag mee. Op zaterdag 30 september gaan we dit vieren: ’s middags en ’s avonds. Het belooft een feestelijk en afwisselend programma te worden, voor jong en oud. Denk aan een boekenmarkt, Rad van Fortuin, een spelletjescircuit voor de kinderen, workshops, een gezamenlijke viering met de blazers van het Leger des Heils en het duo Mensenkinderen. Daarna zal Mensenkinderen ook nog een concert geven.

Verdere informatie volgt later nog, maar zet het alvast in uw en jouw agenda. En neem gerust anderen mee, want hoe meer zielen, hoe meer vreugd!