Kameleon is een groep voor kinderen/jongeren met Autisme die elke drie weken samenkomt in De Brug tijdens de kerkdienst. Het gaat om 6 à 7 jongens tussen de 4 en 17 jaar bij elkaar. Kinderen die anders zijn door hun autisme. Zij worden elk op hun eigen niveau en in de rust van een eigen ruimte ontvangen en zijn op die manier onderdeel van onze gemeente. Deze kinderen hebben moeite met drukke plaatsen, figuurlijk en abstract taalgebruik en kunnen niet altijd lang stil zitten. Ook missen ze vaak de aansluiting met kinderen van hun eigen leeftijd. Dat vinden wij echter geen reden om ze niet te laten meedoen in de kerk! Voor deze kinderen zijn elke keer 3 leid(st)ers aanwezig. Dat is nodig om alle kinderen de aandacht te kunnen geven die ze nodig hebben en de rust in de groep te handhaven.

Voor het nieuwe seizoen 2016-2017 zoeken we minstens één, maar liever nog twee, nieuwe leiders (m/v). Volwassenen die geduld hebben, enige kennis van autisme hebben en goed met kinderen kunnen omgaan. Ervaring met autisme is niet persé nodig. Er zit veel ervaring in de huidige groep. We vragen commitment voor minstens een jaar, maar liever langer. Lijkt het je wat? Neem contact met via onderstaande knop. Twijfel je nog? Je mag ook een keer komen kijken of deze vorm van kinderwerk bij je past. Graag horen we dat van te voren, zodat ‘verrassingen’ worden voorkomen.

Meer Informatie