Het is niet bij alle lezers van de zondagsbrief bekend, maar die wordt elke vrijdag ( bij toerbeurt) samengesteld door één van de vier gemeenteleden die samen de redactie vormen. Dat. klinkt zwaarwichtiger dan het is .
Helaas is er door ziekte en vertrek nu een situatie ontstaan dat er nog maar 2 samenstellers over zijn. We zijn dus dringend op zoek naar aanvulling van de redactie.
Het werk houdt in dat je op basis van de per e-mail aangeleverde stukjes een leesbare brief samenstelt. Het is voornamelijk knippen en plakken. Je hoeft zelf geen teksten te schrijven. Ben je een beetje handig met Word, dan is het geen enkel probleem.
Wil je ons helpen door 1 keer per 4 weken de conceptbrief samen te stellen? Neem dan contact op met de redactie via e-mail : zondagsbrief@pauluskerkgouda.nl