We vieren het feest van de Geest, oftewel Pinksteren. In de morgendienst gaat onze wijkpredikant ds. Kees van den Berg voor. We lezen naast Handelingen 2 ook uit Joël 3, met dat prachtige visioen over zonen en dochters die gaan profeteren en oude mensen die dromen zullen dromen. Het thema van de preek is ‘Grenzeloos’. De organist in deze dienst is Johan van den Pol. En ook het combo verleent haar medewerking.
Voor kinderen Er is kindernevendienst voor groep 1 t/m 6 van de basisschool.
Online meevieren U kunt de dienst op afstand volgen via YouTube en de kerkradio.
Collectes
Alle inzamelingen worden van harte bij u aanbevolen:
- De diaconale collecte bestemd voor: De Pinksterzendingscollecte. Gaarkeuken met hulp van jongeren (Kerk in Actie) In Cuba is er een tekort aan voedsel, brandstof en elektriciteit. Jongeren en goed opgeleide mensen vertrekken naar het buitenland. Ouderen en zieken leven eenzaam in schrijnende omstandigheden. Cubaanse kerken bieden pastorale en diaconale hulp, zoals een gaarkeuken. Jongeren brengen de meest kwetsbaren een voedzame maaltijd en bieden gezelschap. Help jongeren Jezus te volgen (GZB) Jongeren toekomstperspectief bieden. Dát is de reden dat de Hervormde Kerk van Oost-Afrika en de GZB samenwerken aan sterk jeugdwerk in Kenia én in Nederland. De Hervormde Kerk van Oost-Afrika bestaat voor meer dan de helft uit jongeren. Investeren in jeugdwerk is daarom pure noodzaak. De kerk is voor hen een veilige plek van verbondenheid, richting en hoop. U kunt uw gift overmaken op rekening: NL54 RABO 0373 7372 70 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Gouda.
- Collecte Pastoraat en Eredienst: U kunt uw gift overmaken op rekening: NL69 RABO 0373 7201 22 t.n.v. Protestantse Gemeente Gouda.